KONTAKT ZE SPECJALISTĄ

Zaznacz „TAK dla wszystkich” lub wymagane, oznaczone na czerwono

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECI MODUO 3 Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 15 (02-674), oraz zaznaczone spółki w klauzuli zgody: ECI Postępu Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarskiej 15 (02-674) NORD POINT Sp. z o.o.Sp.K. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 15 (02-674) ANLOGISTYK II S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarskiej 15 (02-674)
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) Pani/Pana dane osobowe, na podstawie umowy powierzenia będą udostępnione spółce Europejskie Centrum Inwestycyjne S.A. oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych, może skutkować niemożliwością otrzymywania ofert marketingowych

O inwestycji

Żyj nowocześnie

Miejsce idealne do zamieszkania

Moduo Apartments to nie tylko piękna architektura, funkcjonalność, doskonałe materiały i najwyższy standard wykonania, ale także nowoczesne technologie.

Wideofony, cichobieżne windy, oświetlenie LED i czujniki ruchu pozwalające na oszczędność energii, ekologiczne materiały budowlane, rozwiązania zapewniające wysoki komfort termiczny i akustyczny budynków oraz retencjonowanie wody opadowej w nawierzchni terenów zielonych. Wszystko to sprawia, że Moduo Apartments to miejsce wprost idealne do zamieszkania, przyjazne zarówno ludziom, jak i środowisku, odpowiadające współczesnym światowym trendom wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego na najwyższym poziomie.

Mieszkania Mokotów

Postaw na wygodę

W dwóch budynkach zlokalizowanych między ulicami Postępu i Cybernetyki znajdzie się 297 mieszkań liczących od 1 do 5 pokoi.

Funkcjonalne rozplanowanie wnętrz pozwoli na dowolną ich aranżację zgodnie z preferencjami i potrzebami lokatorów. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, dla dorosłych plac miejski oraz strefę rekreacyjną z małą architekturą. Na poziomie parteru powstaną lokale handlowe i usługowe. Dwukondygnacyjny garaż podziemny zapewni 353 miejsca postojowe.

Czytaj więcej…

Plan zagospodarowania terenu

Wygodne lokum w prestiżowej lokalizacji

Lokale użytkowe

Idealne miejsce na Twój nowy biznes

Na parterze budynku MODUO Apartments zaprojektowane zostały lokale usługowe.

Dostępne metraże umożliwiają różnorodną aranżację powierzchni oraz komfortowe zagospodarowanie. To doskonale miejsce na biuro, sklep, kiosk lub kawiarnię. Każdy z lokali posiada osobne wejście. Idealna lokalizacja w samym centrum biznesowym Mokotowa oraz dogodny dostęp do każdego punktu miasta stanowią o atrakcyjności tej inwestycji.

Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

Wygodne lokum w prestiżowej lokalizacji

Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Od tego momentu firma rozwijała się w sektorze nieruchomości komercyjnych.

W swoim portfolio zrealizowanych inwestycji firma posiada wysokiej klasy budynki biurowe w strategicznych lokalizacjach Warszawy. Są to między innymi obiekty: „Alma”, „Antares”, „Cirrus”,” New City” oraz budynek „NC3”.

Spółka ECI S.A. zrealizowała również kompleks magazynowo-biurowy o nazwie Annopol Logistic Park, składający się z sześciu etapów inwestycyjnych o łącznej powierzchni ponad 10 ha.

Najnowszym projektem firmy w tym obszarze nieruchomości jest NORDKAPP Business Complex, posiadający powierzchnie biurowe oraz przestrzeń magazynowo-wystawienniczą.

 

Od 2015 roku spółka z sukcesem realizuje również inwestycje mieszkaniowe. W latach 2016 i 2017 do użytkowania oddane zostało osiedle mieszkaniowe o nazwie „Moduo Mokotów House” o łącznej liczbie 350 mieszkań.

Prezentowane „Moduo Apartments” stanowi III etap kompleksu mieszkaniowego.

„Nowe Odolany”  to aktualnie prowadzony projekt mieszkaniowy na warszawskiej Woli. Inwestycja składa się trzech budynków, realizowanych w jednym etapie inwestycyjnym, o łącznej liczbie 358 mieszkań. Oddanie do użytkowania inwestycji zaplanowane jest na wrzesień 2019 roku.

Zarządzanie nieruchomościami

W 2006 roku spółka rozpoczęła szeroko zakrojoną działalność w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami. Bogate doświadczenie w obszarze kompleksowej realizacji obiektów, stałe monitorowanie rynku nieruchomości, zmieniających się na nim trendów, wprowadzanie nowoczesnych udogodnień technologicznych, pozwala na efektywne zarządzanie i utrzymanie najwyższych standardów w tym zakresie.

Dojazd do Biura
Sprzedaży


ul. Cybernetyki 4A. Budynek MODUO, lokal U2
22 624 49 49, sprzedaz@moduoapartments.pl

Do zobaczenia!
Zespół sprzedaży